Results 1 to 3 of 3

Thread: Provocari si egoism

Hybrid View

  1. #1
    Super Moderator
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    388
    Marius, nici chiar asa sa stau in apa si sa operez, totusi este un hobby. Stiu ca la nivel declarativ toti suntem "trup si suflet" dar daca raman impotmolit pe camp in aratura uda, asa cum era sa se intample de vreo doua ori cand am tinut mortis sa lucrez in concursuri, nu cred ca-i va pasa cuiva de acest lucru. Ca sa nu mai spun de daune, costuri...etc. Si pentru ce, ce sa demonstrez?
    Celor din filmulet le da mana, au venit cu tancul, eu nu am asa ceva!
    Si daca e sa demonstrez ceva am filmulete din /P in conditii vitrege de operare. Dar intreb din nou, pentru ce?

    Quote Originally Posted by YO4FYQ View Post

    Legat de echipe, posibil s-a avem nu stiu cand dar sper. Totusi cel mai simplu si la indemana ,putem avea un topic legat de acest lucru , dar apoi vine intrebarea cati vor raspunde , vor veni cu ideei, cu propuneri ...... vor gasi aceasi scuza precum ca nu este activitate nu ai cu cine , ce rost are sa scriu ca si as asa nu citeste nimeni..... si asa intram in aceasi spirala fara sfarsit
    Claudiu yo4fyq, topic exista dar cred ca ai omis a-l citi )) Impardonabil! http://forum.uus.ro/showthread.php?2...ipe-de-concurs
    Mai sus a fost o dare de seama?

    yo8rhm
    Mugurel
    Last edited by yo8rhm; 07-01-2020 at 20:54.
    Si Nordul ofera puncte, doar orienteaza antena...
    www.yo8rhm.com
    www.vhfdx.ro

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •